זימבבואה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- זימבבואה

נכס למכירה בזימבבואה

זימבבואה היא מדינה ללא מוצא בדרום אפריקה. הוא גובל בצפון עם זמביה, ממזרח עם מוזמביק, דרומה עם דרום אפריקה ומערב עם בוצואנה. ההון הוא Harare.

שלא כמו במדינות אפריקניות רבות אחרות, ההון אינו המקום הטוב ביותר לחיות בו, למעשה הרירה מוגדרת כאחת הערים הבטוחות ביותר באפריקה.

אם אתה מעוניין להשקיע נכסים למכירה בזימבבואה אנו מציעים את העיר Masvingo, ליד הבירה עם בחירה טובה מספיק של נכסים. יש מבנים חדשים רבים כי זה יעד תיירותי הגון.

Gweru הוא במרכז הארץ. העיר היא מעניינת עבור משפחות המחפשים נכסים למכירה בזימבבואה כפי שהוא ארוז עם חוות והוא ביתם של מספר מכללות ואוניברסיטאות, בעיקר Midlands State University ו Mkoba המורים המכללה.

Mutare היא העיר המאוכלסת הרביעית ביותר בזימבבואה, היא אתר תיירותי ואלה שהחליטו להשקיע בנכס למכירה בזימבבואה יכולים לעשות זאת במטרה להשתמש במאפיינים כמו בתי נופש.

אל תחמיצו חיפוש נכס למכירה Bulawayo, העיר השנייה בגודלה בזימבבואה. רמת הנכס הנמכר בעיר זו היא בינונית עד גבוהה כפי שהיא נחשבה המרכז הכלכלי האמיתי של זימבבואה בשל קרבתה לדרום אפריקה, וגם בגלל זה הביתה תעשיות טקסטיל, תעשיות מתכות ופרסום.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB